Det er veldig mange nyheter i lufta for tiden!
Surging Sparks og Prismatic Evolutions er bestilt men leverandøren varsler en "soft launch" så produktene kommer ikke på en gang. Det kommer også en reprint av 151 som er LIKE rundt hjørnet! Skal oppdatere når jeg vet noe mer.
Over de siste månedene har det blitt kjøpt inn en hel del samlinger og også masse kule kinesiske kort som etter planen vil bli lagt ut på hjemmesiden etterhvert - det blir nemlig antakelig en ekstra ansatt som vil jobbe med å sortere alle kortene som er kommet inn (ingen liten oppgave, siden det er en kvart million kort av ulike slag som skal sorteres).
Har også nylig blitt godkjent som offisiell Nintendo retailer, så det kommer inn nye Switch spill og Amiibos etterhvert. Disse spillene vil være markert som nye så det ikke blir noen forveksling. Antakelig vil de stå bak kassa siden det har vært så mye nasking i det siste.
Det vil bli en endring i driften neste år, litt usikker på eksakt hva som skjer, men det kan bli aktuelt å flytte for å holde bedriften levedyktig. Det vil i så fall medføre priskutt i enkelte kategorier, så det blir ikke bare negativt. Det har kommet inn forespørsler fra interessenter om å overta driften lokalt, men ingenting er avgjort!
Helt til slutt vil det komme noen bra tilbud til Black Friday, men antallene vil være begrenset pga tja, at dette er en liten butikk med faktisk lav beholdning av hvert produkt. Følg med på Facebook/blog når tiden nærmer seg, det vil bli lagt ut der først!